Страхування автомобіля у Нью-Брансвіку

Страхування автомобіля
Якщо у вас є автомобіль у New Brunswick, відповідно до законодавства у вас повинна бути автомобільна страховка. Усі транспортні засоби, зареєстровані в New Brunswick, повинні мати такі обов’язкові мінімальні рівні страхового покриття, що подаються нижче.


Обов’язкове покриття

Страхування відповідальності перед третіми особами.
Це стосується вас як власника транспортного засобу та водія, якщо ви поранили когось або пошкодили чуже майно своїм автомобілем. Ця страховка не покриває витрати на ремонт власного автомобіля. Мінімальне покриття відповідальності, необхідне в New Brunswick, становить 200 000 доларів США. Однак більшість жителів New Brunswick вирішують придбати додаткове покриття.

Пряма компенсація — пошкодження майна (DC-PD)

Пряма компенсація означає, що навіть якщо шкоду завдає хтось інший, ви стягуєте збиток безпосередньо від свого страховика, а не від особи, яка заподіяла шкоду. Це покриває вас за пошкодження вашого автомобіля або його вмісту, а також за втрату використання вашого автомобіля або його вмісту, якщо інша особа була винна в аварії.

Покриття від нещасних випадків

Це покриття передбачає медичні витрати та витрати на реабілітацію, виплати на поховання, виплати у разі смерті та виплати за втрату доходу, якщо ви або ваші пасажири постраждали в автомобільній аварії. Це покриття «без вини», і ваш власний страховик сплачує його, навіть якщо ви не винні в аварії.

Страхування незастрахованого автомобіля та неідентифікованого автомобіля

Це поширюється на вас у випадку, якщо ви отримали травми в результаті ДТП, спричиненої незастрахованим водієм, або в результаті ДТП, коли автомобіль чи водія неможливо ідентифікувати. Він також покриває пошкодження вашого автомобіля, спричинені відомим, але незастрахованим водієм. Відшкодування пошкодження вашого автомобіля підлягає франшизі в розмірі 250 доларів США.

Додаткове покриття

Страхування від зіткнення або розладу. Це покриття покриває збитки, завдані, коли застрахований транспортний засіб зіткнувся з іншим об’єктом, включаючи інший транспортний засіб, або перекинувся. Відшкодування пошкодження вашого транспортного засобу зазвичай підлягає “deductible”, яку платите ви, якщо є ваша вина (навіть частково).

Комплексне страхування

Це охоплює такі ризики, як пошкодження власного автомобіля внаслідок крадіжки, вандалізму або пожежі. Існує також “deductible” за це покриття, за винятком крадіжки або пожежі всього автомобіля.

Більшість полісів автострахування не покривають втрату особистого майна, такого як клюшки для гольфу, одяг або персональна електроніка, викрадена з вашого автомобіля. Страхування вашого будинку або орендаря зазвичай покриває особисті речі, викрадені з вашого автомобіля. Перевірте свій поліс домашнього страхування, щоб дізнатися, чи забезпечує він покриття крадіжки особистих речей з вашого автомобіля.

SEF 44 Endorsement щодо захисту сім’ї

Однією з найпоширеніших Endorsement є довідка про захист сім’ї SEF 44. SEF 44 забезпечує додаткове покриття, якщо ви або член сім’ї постраждали від іншого водія, у якого недостатньо страховки, щоб сплатити позов про травму. Відповідно до SEF 44 ви можете вимагати різницю між страховим покриттям іншого водія та сумою позову про травму, до страхового покриття, яке ви маєте, за власним полісом. SEF 44 також застосовується, якщо інший водій не застрахований.

Існує й інша необов’язкова страховка, яку ви можете придбати, відому як «підтвердження». Поговоріть зі своїм фахівцем зі страхування, щоб визначити, які індосаменти найкраще відповідають вашим потребам.

Страхування GAP

При купівлі автомобіля в автосалоні вам можуть запропонувати страхування «GAP». Цей продукт продається, коли транспортний засіб фінансується для покриття різниці між вартістю кредиту на автомобіль та грошовою вартістю, виплаченою вашою страховою компанією, якщо ваш автомобіль потрапив в аварію та був списаний. Перш ніж купувати це покриття, перевірте, чи маєте справу з ліцензованим страховим агентом або брокером, і поговоріть зі своїм страховиком, щоб переконатися, що ви ще не застраховані. Якщо ви не застраховані, ваша страхова компанія може запропонувати подібний продукт.

Один з автоматичних сервісів для знаходження страховки у New Brunswick

Like Us on Facebook

Our YouTube Chanel

Choose your package